Cartoon Network Universe: FusionFall
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Cartoon Network Universe: FusionFall

Cartoon Network Universe: FusionFall Türkçe Destek Forum...

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Cartoon Network Universe: FusionFall Oynadınız İçin Teşekürler...

2 posters
YazarMesaj
Ben Typicaltorch
FusionFall Türk Grub
FusionFall Türk Grub
Ben Typicaltorch

Cartoon Network Universe: FusionFall Oynadınız İçin Teşekürler... Empty
MesajKonu: Cartoon Network Universe: FusionFall Oynadınız İçin Teşekürler...   Cartoon Network Universe: FusionFall Oynadınız İçin Teşekürler... I_icon_minitimePaz Nis. 12, 2009 11:15 pm

Slm Arkadaşalar Çok denenen Cartoon Network Universe: FusionFall oyunu pek sevmeyen var sevende var ama oyun Gerçekten süper Bizim amacımız oyunu türklerde sanki türkçe oynayın diye uğrasıyoruz Suan süper bir projemiz Tamamlanmakta Chat tamamen tÜrkçe yapılıyor yani oyunda ingilizce ama oyundakiler ile rahat konuşun diye özel olarak yazıyoruz ve sizde ordan bakarak konuşun Ve oyunda arkadaşlar olunca oyun eğlenceli oluyor oyunda belli bir Rutbem yok ama ben orda Türkiye'de oynayan çok kişi olsun diye uğrasıyorum ve Sizlerinde Oyunu onayın Oyundaki adım su Ben Typicaltorch ve arkadaşlar Buda Kız Yenimin Oyun hakkında tüm bildiklerimi oda bilir adı su: Gwen Torchtorch
http://trdestekfusionfall.yetkinforum.com
dj_r4s1t
FusionFall Türk Üye
FusionFall Türk Üye

MesajKonu: Geri: Cartoon Network Universe: FusionFall Oynadınız İçin Teşekürler...   Cartoon Network Universe: FusionFall Oynadınız İçin Teşekürler... I_icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 9:13 pm

yaw bn oynuom adım dragon screamer bas bas bağırıyom türk varmı die what yazıo herkes
Ben Typicaltorch
FusionFall Türk Grub
FusionFall Türk Grub
Ben Typicaltorch

MesajKonu: Geri: Cartoon Network Universe: FusionFall Oynadınız İçin Teşekürler...   Cartoon Network Universe: FusionFall Oynadınız İçin Teşekürler... I_icon_minitimePerş. Ağus. 13, 2009 11:18 am

Oyunda chat kulanmak için böle yapılması gerekir

https://trdestekfusionfall.yetkin-forum.com/cartoon-network-universe-fusionfall-oyun-klavuzu-f5/chat-ve-duygular-kulanma-tam-kulavuz-t9.htm

Aksi tektirde yazarak chat yapılmıyor Wink
http://trdestekfusionfall.yetkinforum.com

Cartoon Network Universe: FusionFall Oynadınız İçin Teşekürler...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» fusionfall resimleri
» fusionfall 4.seviye ile ilgili bilgiler